FÜKIFÁ-sok!

Az Aramis Klubban 08.19-től lehetőségünk nyílik edzeni a XX. FÜKIFA Kupára kedvezményes áron és nyitvatartási időn kívül is:

14:00- 600 Ft/óra

Ha nyitvatartási időn kívül akartok edzeni (18 óra előtt vagy vasárnap) telefonon be kell jelentkezni Feier Antal úrnál: +36 20 364 9056

Jó gyakorlást!

Huszadik, jubileumi alkalommal kerül megrendezésre az amatőr biliárdversenyzők legnagyobb szegedi versenye, a FÜKIFA KUPA.

A hagyományok szellemében most is 8-as és 9-es játékban folynak majd a küzdelmek.

FIGYELEM! Csak amatőr versenyzők indulhatnak. Nevezéskor a rendező fenntartja az egyéni elbírálás jogát.

Makári Zoltán

A verseny kezdete: 2012. október 07. 16.00 óra.

A verseny helyszíne: Aramis Játékterem, Szeged, Bocskai utca 1/a.

Nevezni a verseny kezdetekor lehet a helyszínen.

Információ: Flaisz László (20)570-4507-es telefonon.

Minden nevezőnek sikeres versenyzést kíván a FÜKIFA KUPA 2012-2013. évi versenysorozatában a

FÜKIFA BT

2012. október 7-én kezdetét vette a XX. FÜKIFA Kupa amatőr biliárd verseny, idén 32 versenyző nevezett be a versenysorozatba.

Az alapszakaszban négy csoportba sorsolták a játékosokat, a csoportokban körmérkőzéses rendszerben mindenki mindenkivel 10-10 8-as, illetve 9-es játékot fog lejátszani. A csoportok erősorrendjét a megnyert játszmák száma határozza meg, tehát a más sportokban megszokottól eltérően nem a győzelemért, illetve döntetlenért jár pont, így minden egyes játszmának súlya van a végső elszámolásnál.

wmv video 1,7MB
wmv video 6,5MB

A FÜKIFA KUPA 2012-2013. évi lebonyolítása

A benevezett 32 versenyző 4 csoportba került.

A csoportokon belül körmérkőzéses rendszerben mindenki mindenkivel 20 játszmát (10/8, 10/9) játszik. A versenyzők eredménye százalékos arányban lesz meghatározva.

A csoportmérkőzések után a legjobb százalékot elért 10 játékos a nyolcaddöntőbe, az őket követő 12 versenyző a vigaszágra kerül. A legkevesebb százalékot elért 10 versenyző az alapszakasz után kiesik a versenyből. Azonos százalékot elért versenyzők között sorsolással kiválasztott játéknemből 3 nyertig történő "szétlövés" lesz, de csak továbbjutás eldöntésekor.

Az alapszakasz vége és vigaszági sorsolás: 2012. november 25. 18:00 óra

Az egész versenysorozat alatt mindig a győztes kezd.

A vigaszágtól kezdődően mindig az jut tovább, aki mindkét játéknemben nyer.

Döntetlen esetén tempólökéssel kell folytatni és 3 nyert játékig kell játszani a kisorsolt játéknemből.

A vigaszágon a 12 versenyző sorsolással párokba kerül. Mindkét játéknemben 5-5 nyert játszmát kell elérni. A 6 győztes továbbjut, a többi 6 versenyző kiesik.

A vigaszági mérkőzések időpontja: 2012. december 2. 10:00, 14:00, nyolcaddöntő sorsolása: 16:00

A nyolcaddöntő sorsolásánál az alapszakasz első négy helyezettje nem kerülhet azonos ágra. Mindkét játékban 6-6 nyert játszmát kell elérni egészen a döntőig.

A nyolcaddöntő időpontja: 2012. december 09. 10:00 és 14:00

A negyeddöntő időpontja: 2012. december 16. 14:00

Az elődöntő időpontja: 2013. január 06. 14:00

A döntőben a 3. helyért 7-7, az 1. helyért 8-8 nyert játszmáig kell játszani.

A döntő időpontja: 2013. január 12. (szombat) 14:00

Az alapszakaszban a lejátszott mérkőzések eredményeit a fukifa@t-online.hu címen, SMS-ben a (70)452-2101 számra, vagy a FÜKIFA Kupa facebook oldalán lehet elküldeni.